Yesilyurt Gazetesi
Reklam
Reklam  
 
 
Anasayfaya Dön Ana Sayfaya Dön
 
Ve Kasapoğlu Belediye Başkan Aday Adayı
Ve Kasapoğlu Belediye Başkan Aday Adayı
Ford Otosan Trakya Bölge Sorumlusu, Babaeski Defne Emlak & Otomotiv İşletme Sahibi Mustafa Kasapoğlu 1 Mayıs 2013 Çarşamba günü Babaeski Hacı Abi İdeal Restaurantta düzenlediği kahvaltılı basın toplantısında Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Babaeski Belediye Başkan Aday Adaylığını açıkladı.
 
Google Google Facebook Facebook
Sık Kullanılanlar Favorilerim
Digg Del.icio.us Del.icio.us Digg
Ekleme Tarihi 06.05.2013 /  12:31 Karakter Boyutu :
12 Pixel 16 Pixel 20 Pixel 24 Pixel

Ford Otosan Trakya Bölge Sorumlusu, Babaeski Defne Emlak & Otomotiv İşletme Sahibi Mustafa Kasapoğlu 1 Mayıs 2013 Çarşamba günü Babaeski Hacı Abi İdeal Restaurantta düzenlediği kahvaltılı basın toplantısında Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Babaeski Belediye Başkan Aday Adaylığını açıkladı.
Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Babaeski Belediye Başkan Aday Adayı Mustafa Kasapoğlunun Babaeski Belediye başkanlığı aday adaylığını açıkladığı kahvaltıya Karahalil Belediye Başkanı Dindar Seçen, AK Parti Babaeski Kadın Kolları Başkanı Fatma Satılmaz, AK Parti Babaeski Gençlik Kolları Başkanı Soner Çetin, AK Parti Babaeski Yöneticilerinden Özgür Balmumcu,Ali Rıza Yüksel,Ayşegül Bakkaloğlu,İhsan Çelik,Yavuz Baykal,Gencallar İnşaat Ali Gencal,Selahattin Türedi, Tarık Apak ,Ercan Bederli, Kadir Tolga Soylu, Murat Gül, Kasapoğlu ailesinin yakınları,partililer ve basın mensupları katıldı.

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Babaeski Belediye Başkan Aday Adayı Mustafa Kasapoğlu, açıklamasında şunları söyledi;
Çok değerli dostlarım ve basın mensubu arkadaşlarım. Davetime icabet ederek beni mutlu ve bahtiyar ettiniz. Hepinize teşekkür ederim.
Ben Babaeski eşraflarından hepinizinde tanıdığı bildiği Ergün Kasapoğlunun oğlu Mustafa Kasapoğlu geçen haftaya kadar AK Parti Yönetim Kurulu Üyesiydim. Hepinizin bildiği gibi 2014 yılında yapılacak olan mahalli idareler seçiminde AK Partiden Babaeski Belediye Başkan Aday Adaylığını huzurunuzda açıklamaktan büyük mutluluk duyuyorum.
Yapacağım başvuru sonucunda, partim uygun görüp onaylar ise doğup büyüdüğüm havasını suyunu güneşini paylaştığım Babaeski halkının makus tarihini değiştirmeye ant içiyorum.
1968 yılından bugüne kadar Babaeski Belediye Başkanlığını yöneten sevgili ağabeylerimden bayrak yarışını kaidelerine gereğine göre sizin desteklerinizle devralmayı arzu ediyorum.
1968 yılında çok değerli büyüğümüz rahmetle andığımız güzel insan ile başlayan başkanlık döneminde Mustafa Güzel, Selahattin Türedi, tekrar Gündüz Onat, Haluk Tezsezer ve son olarak çok değerli abim Abdullah Hacı ile devam eden CHPli Belediye Başkanlığı imajını Babaeskide değiştirme inanç ve arzusu ile aday adayı oluyorum.
1968den 2014 yılına kadar devam eden bu süreçte başa gelen yöneticiler elbette ellerinden gelen hizmeti Babaeski halkına sunmuşlardır. Yaptıklarına ve emeklerine can-ı gönülden teşekkür ediyoruz.
Ancak sıranın artık Babaeskinin genç neslinin yüzünde yanan ateşi çıkarma zamanı gelmiştir. Öyle inanıyorum ki Babaeski halkı bugüne kadar alması lazım gelen hizmeti aldığı kanısında değilim.
Bugün bir şair için olmazsa olmaz ama ihtiyaçların 50 yıl içerisinde giderilmemesi büyük ayıptır. Bu ayıba son verme zamanı geldi de geçti bile. Umudumuz bu ilgisizliğe son verip Babaeskiyi Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürkün muasır medeniyetler seviyesine çıkarmak boynumuzun borcudur. Dedi.
Adalet ve Kalkınma Partisi Babaeski Belediye Başkan Aday Adayı Mustafa Kasapoğlu, 1 Mayıs İşçi Bayramı ile ilgili yaptığı açıklamasında şunları söyledi;
Tüm dünyada birlik, beraberlik ve dayanışma günü olarak kutlanan 1 Mayıs İşçi Bayramı, ülkemizde de aynı amaç ve doğrultuda kutlanmaktadır. Bu bayram emeğe verilen değerin ve gösterilen saygının bir ifadesidir.
AK Parti iktidarı demokrasi, insan hakları, adalet, sağlık ve eğitim gibi alanda attığı devrim niteliğindeki adımlarla ülkemizi çağdaş ve gelişmiş ülkeler seviyesine çıkarma yolundaki çabasını sürdürmektedir. Bu amaçla sivil toplum kuruluşlarıyla kurulan diyalog devam etmektedir.
Tüm dünyada birlik, beraberlik ve dayanışma günü olarak kutlanan 1 Mayıs İşçi Bayramı, ülkemizde de aynı amaç ve doğrultuda kutlanmaktadır. Bu bayram emeğe verilen değerin ve gösterilen saygının bir ifadesidir.
AK Parti iktidarı olarak Sivil Toplum Kuruluşlarını her daim ayrı bir yerde tuttuk. Sivil Toplum Kuruluşlarının çağdaş ve demokratik bir ülkede aktif bir rol üstlenmesi gerektiğine inandık ve bu doğrultuda STKlarla olan diyaloglarımızı geliştirmeye gayret ettik. Diyen Adalet ve Kalkınma Partisi Babaeski Belediye Başkan Aday Adayı Mustafa Kasapoğlu açıklamasına şu cümleler ile devam etti;
AK Parti iktidarıyla birlikte sendikacılık faaliyetleri daha profesyonelleşmiş ve kurumsal anlamda büyük gelişmeler göstermiştir.
Her alanda olduğu gibi çalışma hayatında da katılımcılığı esas alıyoruz. Bu anlayış içinde, mevcut sosyal diyalog mekanizmalarını güçlendireceğiz ve diyalog kültürünü yaygınlaştıracağız. Yeni dönemde istihdamın artırılması ile daha fazla ve daha kaliteli iş imkanlarının oluşturulması için AK iktidarla birlikte başlattığımız çaba artarak devam edecektir.
İnancım şu ki Türkiye müreffeh yarınlara devleti, köylüsü, çiftçisi, işçisi, esnafı ile el ele ortaklaşa çalışarak ve büyük bir dayanışma örneği sergileyerek girecektir. Biz AK Parti olarak bunun için elimizden gelen ne varsa yapacağız.
Dayanışma günü olan ve yine AK Parti iktidarımız tarafından resmi tatil olarak belirlenen 1 Mayıs İşçi Bayramının da, kardeşliğin, sosyal barışın, hoşgörü ve saygının gelişmesine katkı sağlayacaktır. Bu vesile ile tüm çalışanlarımızın 1 Mayıs İşçi Bayramlarını kutlar, bugünün barış ve hoşgörü ortamında geçmesini temenni ederim.
Kasapoğlu ayrıca kendisinden başka AK Parti Babaeski Belediye Başkanı aday adayı olmayı düşünen arkadaş veya arkadaşlar olursa kendilerinin yapacağı açıklamalarda yanlarında olacağını açık ve net şekilde bildirdi. Bunun yanı sıra olaki kendisinin değil de bir başka adayın, genel merkez tarafından belirlenmesi yada uygun görülmesi halinde kendilerine çalışacakları gibi belirlenen aday içinde maddi – manevi destek vereceğini belirtti. AK Parti Babaeski Belediye Başkan Aday Adaylığını açıklayan Mustafa Kasapoğlu kahvaltı ve basın açıklamasına katılan herkese tek tek teşekkür ederken katılımcılarla birlikte hatıra fotoğrafı verdi.(Ceyhun Çolak)

 

 

 

 

 

 

 

Kaynak : Haber Merkezi
Reklam
 
Habere Yorum Ekle "Küfür ve hakaret içeren yorumlar yayınlanmamaktadır."
Adınız ve Soyadınız
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz
 
 
Diğer Haberler
Reklam
Reklam
Reklam
Üye Girişi
Reklam
  Arama
Yazarlar YAZARLAR  
 
Murat Zortul
Doğan Görkey
Yazar

Hava Durumu
Hava Durumu Hava Durumu Hava Durumu
Anket Sonuçları
 
Seçenekler Oy Oranı Oy Sayısı
Günün Fotoğrafı
Karikatürler
     
reklam
Reklam

Valid XHTML 1.0 Transitional

Valid CSS! | Reklam | Üyelik | Künye | Bize Ulaşın | RSS
© 2003-2011 CANKURT Gazetecilik Paz. Ajans Firma Tic. ve Ltd. Şti. Her hakkı saklıdır. | Tasarım & Hosting : Trakya Kırklareli Rota Bilişim Teknolojileri
reklam
Reklam